Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej Republiky


17.05.2022

Diskusný panel vo štvrtok 19. mája bude venovaný téme duševného zdravia učiteľov a učiteliek

Štátny pedagogický ústav sa rozhodol vytvoriť pravidelnú diskusnú platformu pre všetkých učiteľov a učiteľky, ktorých školy začleňujú deti z Ukrajiny. Ďalšie online stretnutie sa uskutoční vo štvrtok 19. mája o 15:00. Registrácia na podujatie je otvorená.

Vo štvrtok na diskusnom paneli privítame ako hostku PhDr. Evu Smikovú, PhD. z Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Ako psychologička sa venuje oblasti prevencie sociálnopatologických javov, porúch správania, agresivity, šikanovania. Podieľa sa na príprave legislatívnych a koncepčných materiálov, expertíz a na metodickom vedení zariadení výchovného poradenstva a prevencie na Slovensku.

Témou diskusie 19. mája bude duševné zdravie učiteľov a učiteliek.

Len prednedávnom opadli COVID opatrenia a musíme čeliť novej situácii. Žiaci otrasení vojnou či traumami z úteku prinášajú do školy nové výzvy pre pedagógov. Žiaci otrasení vojnou či traumami z úteku prinášajú do školy nové výzvy pre pedagógov. Pridajte sa k nám a podeľte sa o svoje skúsenosti, čo vám v aktuálnej situácii pomáha pri hľadaní motivácie, alebo naopak, čomu sa radšej vyvarovať.

Prihláste sa ešte dnes. Registračný formulár nájdete na tomto odkaze: https://www.ucimenadialku.sk/webinar/?webinar=87

Podujatie sa koná online vo štvrtok 19.5.2022 o 15:00. Záznamy z uplynulých diskusií nájdete tu: https://bit.ly/3NYOt16